Psycholog i trener Kamila Olga | O mnie
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O mnie

Mam na imię KAMILA OLGA

Mam na imię Kamila Olga. Jestem psychologiem, trenerem, wykładowcą akademickim oraz wielkim wielbicielem książek. Od kilku lat zajmuję się edukacją innych. Mobilizuję, dodaję sił, pewności siebie oraz pokazuję, jak skutecznie nauczać innych. Moją największą radością jest pomaganie innym. W to, co robię, wkładam całe swoje serce i maksimum energii.

Narzędzia i metody jakie wykorzystuje podczas szkoleń bazują na gruntownej wiedzy psychologicznej oraz są inspirowane najnowszymi odkryciami naukowymi. Co najważniejsze-metody, których używam są praktyczne, skuteczne i gwarantują wykorzystane całej zgromadzonej wiedzy w życiu codziennym. Moi studenci, uczestnicy prowadzonych przeze mnie szkoleń oraz czytelnicy moich artykułów potwierdzają to swoimi osiągnięciami i wynikami.

Z ich sukcesów jestem dumna każdego dnia!

Wykształcenie

Pobierałam naukę w największych ośrodkach akademickich w Polsce (m. in.: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski). Ukończyłam dwa kierunki studiów: psychologię kliniczną i pedagogikę społeczną. Obecnie kończę rozprawę doktorską.

Na II roku studiów dowiedziałam się, jak można odkryć swój potencjał oraz poznałam tajniki skutecznego i szybkiego uczenia się. Od tamtej pory zaczęłam z łatwością przyswajać wiedzę, aż w końcu nauka i nauczanie stały się moją największą pasją.

Wykształcenie
2012 – obecnie Uniwersytet Gdański / Wydział Nauk Społecznych/

Studia Doktoranckie

2011-2012 Uniwersytet Warszawski / Wydział Nauk Pedagogicznych/

Studia Doktoranckie

2006-2010 Uniwersytet Łódzki; Wydział Nauk o Wychowaniu;

Kierunek: Psychologia zdrowia / Studia magisterskie

2003-2008 Uniwersytet Łódzki; Wydział Nauk o Wychowaniu;

Kierunek: Pedagogika społeczna w zakresie pracy opiekuńczo- socjalno-wychowawczej / Studia magisterskie

Sukcesy

Wielokrotnie byłam wyróżniana nagrodami za najlepsze i najciekawsze wystąpienia konferencyjne. Otrzymałam wiele listów gratulacyjnych za osiągnięcia badawczo-dydaktyczne, a także zostałam nagrodzona licznymi stypendiami rektorskimi za wybitne osiągnięcia naukowe. 

Napisałam ponad 200 artykułów naukowych i publicystycznych oraz stałam się ekspertem w publikacjach edukacyjnych takich magazynów, jak: „Życie Szkoły”, „Mój Przedszkolak”, „Mamy Czas”.

Osiągnięcia naukowe
  • 2015-Nagroda I stopnia Rektora UG
  • 2014- Stypendium dla Najlepszych Doktorantów
  • 2013- Stypendium Doktoranckie
  • 2012- Stypendium Doktoranckie
  • 2008- Stypendium Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za wybitne osiągnięcia naukowe
  • 2007- Stypendium Naukowe oraz Listy Wyróżniające za wybitne osiągnięcia naukowe.
  • 2006- Stypendium Naukowe oraz Listy Wyróżniające za wybitne osiągnięcia naukowe.
  • 2005- Stypendium Naukowe oraz Listy Wyróżniające za wybitne osiągnięcia naukowe.
  • 2004- Stypendium Naukowe oraz Listy Wyróżniające za wybitne osiągnięcia naukowe.