Psycholog i trener Kamila Olga | Oferta dla Nauczycieli
364
page-template-default,page,page-id-364,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Oferta dla Nauczycieli

Nauczanie to wspaniały proces. Jeśli jesteś nauczycielem czy dyrektorem, który pragnie rozwinąć w sobie umiejętności przygotowywania – organizowania i prowadzenia zajęć lekcyjnych w sposób merytoryczny, a równocześnie bardzo interesujący dla uczniów to cieszę się, że jesteś na mojej stronie!

Ja pokochałam nauczanie innych w 2008 roku i poświeciłam bardzo wiele czasu na analizę, naukę skutecznego uczenia się i efektywnego przekazywania wiedzy. Wszystko czego się nauczyłam wykorzystuję w praktyce. Dlatego też od kilku lat prowadzone przeze mnie zajęcia cieszą się 100% ZADOWLONIEM UCZNIÓW/STUDENTÓW oraz 99% OBECNOŚCIĄ.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to robię i jak ty możesz zwiększyć efekty swojego nauczania to już dziś zapraszam Cię na szkolenie NOWOCZESNE STRATEGIE SKUTECZNEGO NAUCZANIA (więcej w zakładce szkolenia)

Na co dzień współpracuję z kilkoma placówkami szkolnymi i przedszkolnymi. Dla każdego z tych miejsc przygotowałam indywidualny zestaw szkoleń dopasowany do ich aktualnego zapotrzebowania. Jeśli chcesz aby Twoja placówka się rozwijała; miała dostęp do najnowocześniejszych metod i technik pracy – zaproś mnie na BEZPŁATNĄ INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ. Przeprowadzę szczegółową analizę potrzeb oraz zaproponuje specjalnie dla Twojej placówki szkolenia rozwijające „uszyte na miarę”. Rezultaty takich szkoleń zauważysz już po pierwszych dniach! Warto!

Zapraszam do kontaktu.