O mnie

Cześć!

Poznajmy się! Nazywam się Kamila Olga Stępień-Rejszel, ale żeby było krócej zawsze przedstawiam się jako Kamila Olga. Jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem pozytywnej dyscypliny (PD), i wykładowcą akademickim. Prowadzę własną praktykę psychologiczną, organizuje aktywne warsztaty i kursy on-line. Za pomocą Facebooka promuję pozytywne wychowanie i pozytywną psychologie – koniecznie zajrzyj na moją stronę psychologia&motywacja

Od wielu lat jestem związana z wydawnictwem Forum Media Sp.z.o.o, gdzie należy do grona autorów publikacji psychologiczno- pedagogicznych. Pisze artykuły do takich czasopism jak „Charaktery”, „Mój Przedszkolak”, „Życie Szkoły”, „Zwierciadło”. Prywatnie jestem mamą 7 letniej Kalinki, wciąż zakochaną żona oraz wielką miłośniczka i certyfikowanym trener NordicWalking.

Psycholog z wiedzą, doświadczeniem i pasją

Przez wiele lat pobierałam naukę w największych ośrodkach akademickich w Polsce (m.in. Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski). Tytułem magistra ukończyłam dwa kierunki studiów. W 2012 r. rozpoczęłam studia doktoranckie z zakresu uczenia się osób dorosłych na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie kończę rozprawę doktorską. Wielokrotnie byłam wyróżniana nagrodami za najlepsze wystąpienia konferencyjne oraz listami gratulacyjnymi za osiągnięcia badawczo-dydaktyczne, a także licznymi stypendiami Rektorskimi za wybitne osiągnięcia naukowe. Odkąd na II roku studiów znalazłam sposób jak odkryć swój potencjał i poznałam tajniki skutecznego i „szybkiego” uczenia się, nauka zaczęła przychodzić mi z łatwością, aż w końcu stała się największą pasją! Uczę tego innych. Prowadzę zajęcia na studiach wyższych, wygłaszam wykłady i prelekcje w liceach i szkołach podstawowych. Uwielbiam uczyć!

Cały czas także sama inwestuje w swoją wiedzę. Uczę się od najlepszych. Wszystkich swoich mentorów spotkałam osobiście i dzięki nauce zdobytej pod ich skrzydłami, potrafię dziś patrzeć na sytuację klienta z różnych perspektyw. Profesjonalizm i skuteczność to dwie wartości, którymi się kieruje. Moi wspaniali mentorzy i nauczyciele to:Tony Buzan;Philip Zimbardo, John C.Maxwell; Brian Tracy, Regina Brett, a największą inspiracją jest dla mnie praca Miltona Ericksona oraz Steve de Shazer i Insoo Kim Berg ( autorzy modelu: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach -ang. Brief Solution Focused Therapy)

Dbając o dobro klienta i rzetelność świadczonych usług swoją pracę opieram na zasadach Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Psycholog z wykształcenia. A kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem mamą 8-letniej Kalinki, wciąż zakochaną żoną oraz wielką miłośniczką i certyfikowanym trener NordicWalking. Uwielbiam chińską, ostrą kuchnię, robię świetny rosół i jestem wielkim smakoszem domowej szarlotki. Lubię spędzać czas wśród ludzi, a najbardziej na świecie lubię pomagać ludziom i dzielić się z nimi moją wiedzą i doświadczeniem, dlatego też zostałam psychologiem.

Zapraszam Cię do współpracy ze mną! Pomogę Ci rozwiązać wszystkie Twoje problemy.
Kamila Olga Stępień- Rejszel