Psycholog i trener Kamila Olga | Mentorzy
427
page-template-default,page,page-id-427,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Mentorzy

Brian Tracy – To jeden z najbardziej inspirujących ludzi na świecie. Autor ponad 75 książek min.z zakresu motywacji, skutecznej sprzedaży, zarządzania. Udział w seminarium prowadzonym przez Briana był dla wielkim marzeniem, które spełniłam. Wiedza oraz umiejętności jakie miałam możliwość rozwinąć pod jego skrzydłami są dziś solidnym fundamentem mojej pracy. Dziękuje Brian!

brian-tracy-1-1

John.C.Maxwell – został uznany za największego światowego eksperta z zakresu przywództwa. Dzięki warsztacie jaki odbyłam pod okiem Maxwella oraz za sprawą jego cennych wskazówek moje umiejętności trenerskie bardzo się rozwinęły.

maxw

prof. Philipe Zimbardo – To jeden z najbardziej zasłużonych i najbardziej znanych psychologów na świecie. Jego słynny eksperyment na Uniwersytecie w Stanford przeszedł już do historii. Zimbardo jest nie tylko wybitnym badaczem ale także doświadczonym dydaktykiem. Dzięki uczestnictwie w jego wykładach nauczyłam się sztuki przemawiania i przekazywania wiedzy. Książka jaką od niego dostałam do tej pory stanowi mój „szczęśliwy talizman”

22424290_10208395655808915_2216985510338177544_o

sir Ken Robinson – stanowi jedną z barwniejszych postaci współczesnej pedagogiki. Jego postulaty o potrzebie transformacji współczesnej edukacji, rozwoju kreatywności i wielkim potencjale jakie może być wydobyty z każdego człowieka inspirują i skłaniają do refleksji. Po ukazaniu się wyników badań, jakie prowadził magazyn THE TIMES napisał Ten raport dotyczy niektórych najważniejszych kwestii, przed którymi stoi biznes XXI wieku. Każdy prezes czy dyrektor do spraw zasobów ludzkich powinien nim uderzyć w stół i domagać się działań”.

sirken